نکات مهم در انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان

folder_openمقالات
commentبدون دیدگاه
نکات مهم در انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان, سایت رسمی دکتر مهدی احمدیان | فوق تخصص گوارش وکبد و متخصص بیماری های داخلی

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان مطالبی را بیان کنیم. به این نکته توجه داشته باشید که بیماری های مخصوص کبد، به خصوص بیماری کبد چرب در سال های اخیر بسیار شایع بوده است و تعداد بسیاری از افراد به این بیماری مبتلا می شوند، از این رو ما در این مقاله در ابتدا توضیحی مختصر در رابطه با بیماری های کبد بیان خواهیم کرد و سپس مطالبی را در رابطه با انتخاب یک پزشک شرح می دهیم و در انتها هم بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

نقش کبد در سلامت بدن

توجه داشته باشید که کبد در دستگاه گوارشی بدن جای می گیرد، از این رو مشخص است که این غده نقش مهمی در سوخت و ساز و متابولیسم بدن بر عهده خواهد داشت. به این موضوع توجه داشته باشید که در قسمت زیرین کبد کیسه صفرا وجود دارد، یعنی کیسه صفرا به کبد متصل شده است و کیسه صفرا هم نقش مهمی در دستگاه گوارشی بر عهده دارد. 

یکی از مهم ترین وظایفی که کبد بر عهده دارد، تولید صفرا می باشد، اگر کیسه صفرا وجود نداشته باشد، چربی هایی که ما مصرف می کنیم راهی برای تجزیه ندارند و همانطور دفع خواهند شد، این در حالی است که برای سلامت بدن ما مصرف چربی هم مانند دیگر مواد غذایی ضروری است و نباید نسبت به آن بی توجه بود، پس با توجه به این مطالب می توان به این نتیجه پی برد که کبد چه نقشی در بدن ما ایفا می کند.

بیماری های کبد

اگر بخواهیم بیماری هایی که در کبد به وجود می آید را بیان کنیم، باید مطالب طولانی را شرح دهیم که خارج از بحث اصلی این مقاله می باشد که متاسفانه فرصتی برای این کار وجود ندارد، از این رو توضیحی مختصر در رابطه با بیماری های کبدی بیان می کنیم و سپس به موضوع اصلی مقاله می پردازیم.

نکات مهم در انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان, سایت رسمی دکتر مهدی احمدیان | فوق تخصص گوارش وکبد و متخصص بیماری های داخلی

توجه داشته باشید که کبد به سادگی می تواند آسیب ها وارد شده به سلول های خود را ترمیم کند، اما گاهی این سلول ها به دلیل های مختلفی آسیب می بینند و دیگر کبد قادر به ترمیم آن ها نخواهد بود. در مواردی کبد دیگر توانایی تولید صفرا را ندارد و در این حالت هم بدن با بیماری رو به رو خواهد شد.

علت های بیماری های کبدی متنوع و مختلف می باشند، اما اگر بخواهیم آن را دسته بندی کنیم باید بگوییم که اگر الکل، داروهای شیمیایی، غذاهای چرب و غیر سالم به میزان بسیار بالایی مصرف شود، کبد قادر به تجزیه همه این مواد نخواهد بود این موضوع باعث می شود که سلول های آن آسیب ببینند.

به این موضوع توجه داشته باشید که گاهی بیماری های دیگر و ویروس های دیگری هم باعث آسیب به بافت کبد خواهند شد. به عنوان مثال بیماری هپاتیت از آن دسته از بیماری هایی است که باعث آسیب رساندن به سلول های کبدی می شود، پس علت آسیب به سلول های کبدی را می توان در این مورد هم دانست.

ویژگی های بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان

در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که بهترین فوق تخصص کبد باید چه ویژگی هایی را داشته باشد. به این موضوع مهم توجه داشته باشید، همانطور که انتظار می رود این پزشک باید در رشته خود فوق تخصص داشته باشد و فوق تخصص، مرتبه ای بالاتر از تخصص می باشد، یعنی به نوعی می توان گفت که پزشک در این حالت تخصص و مهارت بیشتری خواهد داشت.

نکته دیگری که در رابطه با ویژگی های یک بهترین فوق تخصص باید به آن توجه داشته باشید، مهارت بالایی او می باشد، مهارت با تخصص تفاوت دارد، مهارت به این معنی است که یک پزشک چگونه می تواند تخصص و آگاهی خود را به صورت عملی نشان دهد، این موضوع در هنگام تشخیص بیماری ها اهمیت بیشتری خواهد داشت.

در این قسمت لازم می دانیم که به موضوع بسیار مهمی اشاره کنیم که تشخیص یک بیماری مهم ترین قسمت در درمان آن بیماری خواهد بود، در صورتی که یک بیماری به درستی و البته در زمان کوتاهی تشخیص داده شود، درمان هم به سادگی امکان پذیر می باشد، این در حالی است که اگر بیماری به اشتباه تشخیص داده شود، نه تنها که درمان نمی شود، بلکه باعث آسیب به قسمت های دیگری از بدن هم خواهد شد.

علاوه بر مواردی که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم، بهترین فوق تخصص کبد باید تجربه کافی هم در کار خود داشته باشد. لازم به ذکر است که تجربه فاکتور بسیار مهمی است، یعنی یک پزشک در صورتی می تواند موفق باشد که تجربه کافی را در کار خود داشته باشد، تجربه به یک پزشک کمک می کند که در زمان کمتری بتواند یک بیماری خاص را تشخیص دهد و البته برای درمان آن هم روش های بهتری را پیشنهاد دهد، همین موضوع باعث می شود که تجربه اهمیت و نقش بسیار مهمی را داشته باشد.

نکته دیگری که باید در هنگام انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان به آن توجه داشته باشد، معتبر بودن پزشک مورد نظر شما است. پزشک های فوق تخصص مهر خاصی دارند که بر روی آن مهر شماره پروانه پزشکی آن ها ثبت شده است، استفاده از این مهر نشان می دهد که پزشک مورد نظر شما تخصص دارد و علاوه بر این طبق ضوابط سازمان نظام پزشکی به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

نکات مهم در انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان, سایت رسمی دکتر مهدی احمدیان | فوق تخصص گوارش وکبد و متخصص بیماری های داخلی

این که یک پزشک بر طبق ضوابط سازمان نظام پزشک فعالیت داشته باشد، مزیت های بسیاری خواهد داشت، یکی از مهم ترین مزیت ها این است که در صورت بروز خطا و اشتباه از جانب پزشک به آسانی می توانید از وی شکایت کنیدف البته لازم به ذکر است که یک پزشک خوب معمولا به این مرحله نمی رسد، اما به هر حال احتمال اشتباه برای هر کسی وجود دارد.

مزیت دیگر را می توان در این موضوع دانست که پزشک در این صورت از تعرفه های خاص این سازمان تبعیت خواهد کرد، یعنی نمی تواند هر مبلغی را به دلخواه خود از بیمار دریافت کند و این موضوع اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت، زیرا هزینه ویزیت پزشک های فوق تخصص از پزشک های عمومی بیشتر می باشد.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اخلاق یک پزشک در انتخاب آن بسیار موثر خواهد بود. به این موضوع فکر کنید که بیمار در هنگام مراجعه به پزشک معمولا حال مساعدی ندارد، ناراحتی و حال بد بابت بیماری به وجود آمده کاملا طبیعی است، در این حالت یک پزشک با اخلاق خوب و خوشایند خود می تواند این ناراحتی را برای بیمار کاهش دهد یا بر عکس با اخلاق ناپسند خود می تواند این ناراحتی را افزایش دهد.

متاسفانه شاهد این هستیم که این موضوع برای بسیاری از پزشک های فوق تخصص اهمیت بالایی ندارد و این پزشک ها به اندازه ای که باید به اهمیت خوش اخلاقی پی نبرده اند، اما باید بدانید که این موضوع برای بیمارها اهمیت بسیاری دارد و در هنگام معرفی یک پزشک به دوستان و آشانایان خود به این موضوع تاکید فراوانی می کنند.

راه های انتخاب بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان

در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چه راه ها و روش هایی برای انتخاب یک پزشک فوق تخصص کبد وجود دارد. در ابتدا باید بگوییم که افراد مختلف برای انتخاب یک پزشک فوق تخصص معمولا از دوستان، فامیل و آشنایان خود سوال می کنند تا اگر این افراد کسی را می شناسند، به آن ها معرفی کنند، البته این روش مزیت ها و معایب خاص خود را دارد.

روش های دیگری هم برای انتخاب یک پزشک فوق تخصص وجود دارد. در سال های اخیر صفحات مجازی و سایت ها طرفدارن بسیاری داشته اند و بسیاری از پزشک ها برای معرفی خود از این امکان استفاده کرده اند، البته توجه داشته باشید که در صورت انتخاب یک پزشک از این طریق باید به نظراتی که در هر پست وجود دارد، توجهی خاص و ویژه داشته باشید تا بتوانید انتخابی درست و صحیح را انجام دهید.

هزینه ویزیت بهترین فوق تخصص کبد در اصفهان

در همه موضوعات مختلف هزینه یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجهی خاص داشت، به خصوص در سال های اخیر که بودجه مردم به شدت رو به کاهش است، سوال هایی در رابطه با هزینه و دستمزد اهمیت بیشتری پیدا کرده است، در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که دستمزد یک پزشک فوق تخصص چگونه مشخص خواهد شد.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر یک پزشک فوق تخصص پروانه پزشکی داشته باشد و طبق ضوابط سازمان نظام پزشکی به کار خود ادامه دهد، در این حالت برای دریافت حق ویزیت هم از تعرفه های این سازمان تبعیت خواهد کرد که این تعرفه ها برای همه پزشک ها در هر منطقه و شهری به طور ثابت می باشد.

این در حالی است که اگر پزشک انتخابی شما پروانه پزشکی نداشته باشد( که البته توصیه می کنیم هیچ گاه پزشکی با این شرایط را انتخاب نکنید) هر مبلغی را که بخواهد از بیمار دریافت خواهد کرد و در این حالت هیچ تعرفه ای برای دریافت هزینه وجود نخواهد داشت و پزشک متناسب با سلیقه شخصی خود از بیمارها حق ویزیت دریافت می کند.

دکتر مهدی احمدیان

در مطالب بالا سعی بر این داشتیم که ویژگی های یک پزشک فوق تخصص خوب را بیان کنیم و بگوییم که در هنگام انتخاب پزشک خود به این موضوعات توجه داشته باشید و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. در این سمت قصد داریم یکی از بهترین پزشک ها فوق تخصص کبد را به شما معرفی کنیم.

دکتر مهدی احمدیان ویژگی های گفته شده در بالا را به طور تمام و کمال دارد، این دکتر در رشته خود فوق تخصص دارد که با توجه به این موضوع به سادگی می توان به تخصص و مهارت وی پی برد، علاوه بر این به دلیل آن که ایشان سال های سال است که در این زمینه مشغول به کار هستند، به سادگی می توان به تجربه بالای ایشان هم پی برد و همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، تجربه نقش و اهمیت بسیار بالایی دارد و نباید از آن غافل شد.

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، خوش اخلاقی یک پزشک تاثیر بسیار زیادی بر روی میزان رضایت بیمارها دارد، یعنی یک پزشک هر چه تخصص و مهارت بالایی هم داشته باشد، اما اخلاق او نا پسند و تند باشد، مراجعه کننده ها رضایت چندانی از وی نخواهند داشت، این در حالی است که مراجعه کننده های دکتر مهدی احمدیان از اخلاق پسندیده این پزشک نهایت رضایت را دارند و در هنگام معرفی ایشان به دیگران این موضوع را یادآور می شوند.

در نهایت باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که شما با مراجعه به سایت ایشان به سادگی می توانید اطلاعاتی تکمیلی در رابطه با مهارت ها، تخصص ها و همچنین دیگر موارد مهم را به دست آورید، برای این کار حتی می توانید نظرات زیر هر پست و مقاله را به خوبی بخوانید تا اطمینان خاطر داشته باشید.

علاوه بر این، دکتر مهدی احمدیان در وب سایت خود این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید سوالات خود را در این وب سایت مطرح کنید و ایشان به این سوال ها پاسخ هایی صحیحی را بدهند، البته به این موضوع توجه داشته باشید که شما در وب سایت https://dr-mehdi-ahmadian.ir/ می توانید نوبت ویزیت خود را رزرو کنید و این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا رزرو به صورت های دیگری مانند حضوری یا تلفنی معایب خاص خود را دارد، اما در این صورت هیچ ایرادی به آن وارد نمی باشد.

چه قدر این پست مفید بوده؟

برای رای بر روی ستاره ها کلیک کنید!

Average rating 2.9 / 5. Vote count: 14

اولین نفر جهت رای باشید!

Tags: ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست